Przeskocz do treści

Międzynarodowa walka o surowce

"Bojową" atmosferę dodatkowo, kiedy swoje zapasy rzadkich minerałów chroni eksportowych notowań. Z tego powodu zostały w kwietniu interpretowane pozew przeciwko. Opłaty od pozwu, zauważając, że kwoty są redukowane, jak by nie spowodował szkód w środowisku z powodu nadmiernej eksploatacji.

Co to jest "rzadka ziemia"?

Co to jest "rzadka ziemia"?Grupa składająca się z 17 elementów – lantan że rzadko szczęście w dość dużych stężeniach, aby ich eksploatacja była opłacalne. Srebrno-biały i podobne właściwości chemiczne. Uważa się, że Chiny w następnej dekadzie stopniowo zmniejszyć dostawy metalu  na światowym rynku, jak w razie potrzeby, tak jak swoje przemysłu. Ona już teraz zużywa 60 procent tych metali z produkcji krajowej.

W nowoczesnym przemyśle "rzadka ziemia" jest używany w wielu dziedzinach od energii słonecznej, przez, do telefonów komórkowych, szkła, stopów metali, na przykład, wykorzystuje do świetlówek, dla laserów, a dzięki układy wydechowe samolotów wojskowych mogą wytrzymać wysoką temperaturę.

Geolodzy byli całkowicie przekonani i w Mongolii, tak i w tym kraju w ostatnich latach wycieczka państw obcych. Również japońscy naukowcy niedawno odkryli, duża, występujących na dnie oceanu Spokojnego, na wodach międzynarodowych na obszarze na wschód i zachód od, a także na wschód od Tahiti.

Mogła biorą i polityczny charakter, ponieważ jest zdania, że na swojego naturalnego bogactwa Grenlandii mógł zdobyć pełną niezależność od Danii, podczas których personel jest. Wyspa ma i kopalń diamentów, złota, miedzi, platyny, uranu, aluminium i są one coraz bardziej przyciągają naukowo-badawcze firmy z Chin, Kanady i Australii.

Stowarzyszony badacz na Uniwersytecie Grenlandii i autor książki "Rola Grenlandii w Arktyce" - powiedział dla portalu że potencjalny gospodarcza niezależność poprzez eksport zasobów naturalnych, może zagwarantować niepodległość Grenlandii od Danii, choć dla ubezpieczenia silnego państwa, trzeba być więcej niż inne. Grenlandia, uważa on, że obecnie nie jest gotowy na taki krok i coś musi jeszcze od 20 do 30 lat.

Zasoby naturalne Grenlandii

Zasoby naturalne GrenlandiiTen specjalista do Arktyki mówi, że pokolenie urodzone po 1985 roku. roku i prawdopodobnie mieli mniej problemów przy odwrotnym połączeniu z UE, biorąc pod uwagę to, że Grenlandia zostawił Unii europejskiej w 1985 roku. roku z powodu sporu z rybackich zasad. Arktyki, czytamy, staje się nowym miejscem spotkań USA, Rosji, UE, Chin, a także wielu innych, i to Grenlandii daje jeszcze większą wartość.

Badania powstaje pytanie, jak przenieść się z wąskiej dziedziny nowoczesnych technologii i systemów rozwoju. Przez film i dźwięk, jest to opowieść o krążącej miedzi przez społeczeństwo, ale w jednym nowym kierunku – z urządzeń elektrycznych "wstecz" do ziemi – mówi autor warstwowej projektu, który z 19. do 24. grudnia został przedstawiony w Belgradzie.

Z powodu dziwnej rozwoju technologii dziś górników nie tylko w kraju, a my przedmiotem – kopanie danych. Firmowe internetowych gigantów zamieniają nas w zasoby, jak kamienie, do ekstrakcji, formowania w, sprzedaży reklamowych, firmach, itp. W dobie informacyjnego i kapitalizmu, nasze życie bardzo mineralnymi życia.

W centrum kultury "Miasto" – wystawy nami w każdej i na temat relacji sztuki i współczesnych kierunków filozoficznych – został zaprezentowany multimedialny artystyczno-projekt badawczy Wywiadzie dla Został Zrealizowany przy wsparciu Ministerstwa kultury i informacji republiki Serbii, w ramach pięcioletniego UE projektu kulturalnego  (udział siedem krajów), który zakończy się wielką wystawą w Helsinkach i Belgradzie. Różne etapy projektu odbywają się na miejscu w Finlandii i wielkiej Brytanii, a w Serbii we współpracy z akademii recyklingu metali nieżelaznych  E-recykling. Projekt i segment badania w dziedzinie "Sztuki i mediów" w ramach studiów doktoranckich w uniwersytecie.

Znaczna część tego ciekawego przedsięwzięcia realizowany w akademii Górniczo- Basenie, tak, że jego drugi pobyt, wraz z kolegami użyć do tego krótka rozmowa. Po tym, jak w nowe pieca wyskoczył kilogram-dwa miedzi i jej kryształów otrzymanych utylizacją różnych urządzeń elektronicznych, kabli i przewodów, a następnie, , symbolicznie powrócił do kraju, do starego glina, poprosiliśmy go, aby nam wyjaśnić, co jego, czyli wiadomości projektu.